نایب قهرمان تکواندوی بانوان جهان به خاطر نگرفـــــتن مدال طلا از مردم و مربی‌اش عذرخواهی کرد.

کیمیا علیزاده روز گذشته یک بار دیگر تاریخسازی کرد و برای اولین بار در تاریخ تکواندوی بانوان ایـــران، به مدال نقره جهانی دست یافت. او به خاطر عملکردش در این مسابقات با وجود مصدومیت شدیدی که داشت مورد توجه و قدردانی مردم و مسوولین قرار گرفـــــت. اما خودش از نتیجه ای که کسب کرده چندان رضایت ندارد و با انتشار پستی در صفحه شخصی اش از مردم و مربی اش عذرخواهی کرده اســت. او در این پست نوشته:  

«دوستای خوبِ من. قبل از اینکه از تک تک هم‌وطنان عزیزم، عذرخواهی کنم، باید از اســتاد عزیزم عذرخواهی کنم. اســتاد منو ببخشید که نتونستم جواب زحمت‌هاتون رو با مدال طلا بدم.
من تمام تلاشم رو کردم، ولی نشد… اما بزارید بگم چقدر خوشحالم، خوشحال از نتایج بدست اومده‌ای که آرزوی ســالهای ســال تکواندوی بانوان بود که به لطف زحمات و دانش فنی بالای شما رقم خورد. ‎چراکه در این دوره، دخترای تیم ملی ما در دو وزن در آستانه مدال برنز قرار گرفـــــتند، ناهید و طیبه عزیز بهتون خسته نباشید میگم و بر کارشناسان اهل فن، مدال برنز شما پوشیده نیست… ملیکا، زهرا و اکرم عزیز نتایج شما هم بر هیچ‌کس قابل انکار نیست که تیم ما هرجا موفق به پیروزی نشد، مقابل نامی‌ترین ورزشکاران جهان بود.

‎اســتادم شما بزرگواری… مثل همیشه بگذر و ببخش… چراکه باعث احترام به تکواندوی دختران ایـــران شما بودید… از رده سنی نونهالان تا نوجوانان و بزرگســالان از مسابقات قاره‌ای تا المپیک، با شما بود که ما ارزشمندترین نتایج رو بدست آوردیم. اســتاد سروی، اســتاد فولادی و اســتاد صفرپور، ممنونم ازتون به خاطر تمام زحمت‌هایی که برای تیم دخترا کشیدید.

‎و اما درمورد خودم… ازتون خواســته بودم دعا کنید سربلند باشیم، دعا کنید سربلند باشم. سرم پایینه. ببخشید که طلا نگرفـــــتم. دیروز مدال نقره جهان رو فراموش کردم و فقط تجربیاتش رو به خاطر سپردم…»

 

324433 876 پست اینستاگرامی کیمیا علیزاده پس از مدال نقره 

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته پست اینستاگرامی کیمیا علیزاده پس از مدال نقره اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مطالب پیشنهادی ما