علاوه بر اپلیکیشن‌هایی که به شکل رایگان در اپ‌اســتور اپل قرار دارند، یک سری از برنامه‌ها پولی هستند، اما برخی از این برنامه‌ها بسیار گران هستند. در این مقاله به گران‌قیمت‌ترین اپلیکیشن‌های فطریقهگاه اپ‌اســتور اپل می‌پردازیم.

شاید تعداد اپلیکیشن‌های پولی کم‌تر از اپ‌های رایگان باشد، اما فقط تعداد کمی از کاربران موبایل‌ها محتوای با کیفیت بالا را ترجیح می‌دهند. هم اکنون تعدادی اپلیکیشن با قیمت‌های بسیار بالا در فطریقهگاه اپلیکیشن اپل منتشر شده‌اند.

اپ‌اســتور با بیش از ۹۰۰ هزار اپلیکیشن در حال حاضر بزرگ‌ترین فطریقهگاه اپلیکیشن دنیا اســت. این تعداد اپلیکیشن در واقع مجموع اپلیکیشن جدید پولی و رایگان این فطریقهگاه اســت. بنا به اعلام Flurry که در زمینه‌ی تجزیه و تحلیل آمار اپلیکیشن‌ها فعالیت دارد، حدود ۹۰ نسبت از اپلیکیشن‌های سیستم‌عامل آی‌او‌اس هم‌اکنون به طور رایگان در دسترس تمام کاربران قرار دارد و در این بین اپلیکیشن‌هایی با قیمت‌های نجومی نیز در این فطریقهگاه منتشر شده‌اند.

هم‌اکنون بیشترین قیمتی که توسعه‌دهندگان می‌توانند برای یک اپلیکیشن آی‌او‌اس در اپ‌اســتور تعیین کنند معادل ۹۹۹.۹۹ دلار (۶۳۸ یورو) اســت. هنگامی که اپ‌اســتور کار خود را آغاز کرد، یکسری اپلیکیشن با قیمت‌های بسیار بالا و غیر منطقی در این فطریقهگاه منتشر شده بود. یکی از این اپلیکیشن‌ها I Am Rich بود؛ اپلیکیشنی که کاری انجام نمی‌داد و فقط به کاربران اعلام می‌کرد که شما ثروتمند هستید.

به هرحال امروزه سقف ۹۹۹.۹۹ دلاری اپ‌اســتور جلوی سوءاســتفاده‌ی توسعه‌دهندگان را گرفـــــته و فقط اپلیکیشن‌های قانونی، ســالم و با کیفیت بالا می‌توانند چنین مبلغی را به عنوان قیمت تعیین کنند.

در حال حاضر فقط چهار توسعه دهنده در اپ‌اســتور برای اپلیکیشن‌های خود قیمت ۹۹۹.۹۹ دلاری تعیین کرده‌اند. یکی از این اپ‌ها VIP Black نام دارد. در توضیحات این اپ گفته شده که کاربران با داشتن آن می‌توانند از تجربه‌های مخصوصی مثل هدایای شگفت‌انگیز، آپدیت رایگان، پکیج‌های خوش‌آمد گویی، نرخ‌های انحصاری، دسترسی اولویت‌دار و دیگر مزایای خاص سرویس‌های لوکس همکار iVIP Ltd بهره ببرند. 

اگر پرداخت مبلغی نزدیک به ۱۰۰۰ دلار برای یک اپلیکیشن کافی نیست، بد نیست بدانید VIP Black از خریداران درخواســت می‌‌خواهد تا تایید کنند که درآمد آن‌ها بالای یک میلیون یورو اســت. در ادامه با توما همراه باشید تا مروری بر گران‌قیمت‌ترین اپلیکیشن‌های اپ‌اســتور داشته باشیم.

VIP Black 

از این اپ به عنوان «اپلیکیشن میلیونرها» یاد می‌شود. VIP یک اپلیکیشن اختصاصی در دسته‌بندی سبک زندگی اســت. کاربران این اپ به خدمات ویژه‌‌ی سرویس‌های همکار iVIP در سراسر جهان دسترسی کامل خواهند داشت و کارکنان iVIP برای رفع تمام نیازهای کاربران آماده و در دسترس‌ هستند. همانطور که اشاره شد، برای خرید این اپلیکیشن باید اثبات کنید که درآمد شما حداقل یک میلیون یورو اســت. قیمت این اپلیکیشن نیز ۹۹۹.۹۹ دلار اســت.

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

BarMax CA

BarMax که توسط فارغ التحصیلان دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد ساخته شده، یک دوره مرکز آزمون جامع درسی اســت. تمامی دروس مورد نیاز برای آیفون و آیپد در دسترس اســت و کاربران می‌توانند تقریبا در هر کجا به مطالعه‌ی دروس مورد نظر خود بپردازند. نمرات دانشجویان BarMax نسبت به میانگین ایالتی، ۲۰ نمره بیشتر بوده اســت. این اپلیکیشن هم قیمتی ۹۹۹.۹۹ دلاری دارد.

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

‌Agro

اپ Agro به تولید غذا، پخت غذاهای ســالم‌تر، مدیریت تاثیر محیط بر کشاورزی و تولید انرژی از گیاهان ارتباط دارد. اپلیکیشن Agro به کاربر اجازه می‌دهد تا با مشتریان ملاقات کنند، یک گزارش بازرسی تکمیل کنند، خریدهای مشتریان را تا پس از انجام مراحل اداری معلق نگه دارند و سپس زمان ارســال را به اطلاع مشتری برسانند. برای خرید Agro باید مبلغ ۹۹۹.۹۹ دلار ناقابل از جیب‌تان پرداخت کنید.

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

MobiGage NDI

MobiGage یک اپلیکیشن مترولوژی برای آیفون اســت و از آن به منظور بررسی قطعات تولید شده اســتفاده می‌شود. با MobiGage می‌توان نقشه‌های مورد نیاز را ایجاد، ویرایش و اجرا کرده و سپس پروسه‌ی بازرسی را به طور خودکار انجام داد. این اپلیکیشن بدین منظور طراحی شده تا به طور خاصی با سیستم‌های اندازه‌گیری صنعتی NDI مرتبط باشد. این اپلیکیشن هم مانند سه اپلیکیشن بالا ۹۹۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

Preebs

Preebs با این هدف ساخته شده تا رفـــــت‌ و آمدهای کاری را با ارائه‌ی کوپن و بازی جذاب‌تر کند. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد تا بیلبوردهای مسیر رفـــــت و آمد خود را سفارشی‌سازی کنند. البته ما فکر می‌کنیم که شاید این اپلیکیشن جعلی باشد. قیمت تعیین شده برای Preebs معادل ۷۹۹.۹۹ دلار اســت.

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

Barcelona vs Madrid

یک بازی فوتبال مشکوک که در توضیحات آن گفته شده بازیکنان می‌توانند ال-کلاسبکو را خود مجددا برگزار کنند. توسعه‌دهنده‌ی این بازی می‌گوید: «گرافیک و شبیه‌سازی این بازی بسیار واقعی اســت.» البته افرادی که در مورد این بازی در اپ‌اســتور نظر داده‌اند، آن را یک بازی بی‌هدف توصیف کرده‌اند. قیمت بازی Barcelona vs Madrid معادل ۳۴۹.۹۹ دلار اســت.

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

Mobile Cam Viewer

این اپلیکیشن به کاربران امکان می‌دهد تا امنیت زندگی‌شان را مشاهده و کنترل کنند. دارندگان این اپ می‌توانند دوربین‌های نظارتی را با گوشی‌های موبایل خود کنترل کنند. اپلیکیشن مذکور در قبال مبلغی که در ازای خرید آن پرداخت می‌کنید، قابلیت‌های زیادی در اختیار شما قرار خواهد گرفـــــت که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه هایتان می‌شود. خاطر نشان می‌کنیم که mobiDEOS توسعه دهنده‌ی Mobile Cam Viewer نسخه‌ی رایگان این اپلیکیشن را نیز منتشر کرده اســت. قیمت این اپ در فطریقهگاه اپ‌اســتور هم اکنون ۳۴۹.۹۹ دلار اســت.

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

PDR Quote

این نرم‌افزار مدیریت کسب و کار به کاربران اجازه می‌دهد تا با اســتفاده از آیفون خود بتوانند نقل‌قول‌ها و فاکتورهای مستقیم حرفه‌ای ایجاد کنند. اپلیکیشن مورد اشاره برای بررسی طرح‌های اولیه و تعمیرات وسایل نقلیه، گزینه‌ی ایده‌آلی به نظر می‌رسد. PDR Quote با قیمت ۳۴۹.۹۹ دلار در فطریقهگاه اپ‌اســتور منتشر شده اســت.

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

SafeSession Voice Encryption

اپلیکیشن SafeSession امکان برقراری تماس‌های صوتی آی‌پی را روی گوشی شما فراهم می‌کند‌. مکالمات گوشی در این اپلیکیش با الگوریتم‌های رمزنگاری صوتی محافظت می‌شوند و در نتیجه کاربران از خطر هک شدن توسط دیگران مصون خواهند بود. البته این امنیت در صورتی برقرار خواهد بود که شخص مورد نظر شما نیز این اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کرده باشد. قیمت این اپلیکیشن در اپ‌اســتور ۲۹۹.۹۹ دلار اســت.

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

Bizjet Mobile

این اپ با اســتفاده از بلوتوث، قابلیت‌های معمولی موبایل را در حالت پرواز در دسترس قرار می‌دهد. در توضیحات BizJet Mobile نوشته شده که این اپلیکیشن به طور مستقیم به ماهواره‌ی هواپیما متصل خواهد شد و با اســتفاده از این اپ تمامی تماس‌ها و نیز مصرف داده، خارج از شبکه‌ی رومینگ اپراتور خدمات دهنده خواهد بود و در نتیجه کاربر نیازی به پرداخت هزینه‌های رومینگ نخواهد داشت. قیمت تعیین شده برای BizJet Mobile معادل ۲۴۹ دلار اســت.

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

Water Globe

مجموعه‌ای از دانه‌های مصنوعی برف که کاربر می‌تواند آن‌ها را با اســتفاده از انگشتان خود یا تکان دادن و چرخاندن نمایشگر گوشی، از بین ببرد. توسعه دهنده‌ی Water Globe اعلام کرده که این اپ از شبیه‌سازی سیال داینامیک و نیز جاذبه به منظور ایجاد حرکت برف بهره گرفـــــته اســت. آیا اپلیکیشن مورد اشاره ارزش هزینه‌ای ۲۱۹ دلاری را دارد؟

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

G-Map US West

G-Map مدعی شده که اولین اپلیکیشن راهنمای مسیریابی جی‌پی‌اس با اســتفاده از صدا برای آیفون و آیپاد تاچ اســت. این اپلیکیشن از تکنولوژی تبدیل متن به صدا اســتفاده می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا چشمان خود را به جای صفحه‌ی گوشی، روی جاده متمرکز کند. علاوه بر این میزان سنگینی ترافیک جاده‌های انتخابی کاربر به رنگ‌های مختلفی به نمایش در خواهد آمد. قیمت این اپلیکیشن ۱۹۹.۹۹ دلار اســت.

 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

Ignition

این اپلیکیشن با کمک نرم‌افزار LogMeIn امکان دسترسی راه دور به رایانه‌ها، فایل‌ها و اپلیکیشن‌ها را فراهم می‌کند. خریداران اپلیکیشن یاد شده می‌توانند از راه دور فایل‌های مورد نظر را به رایانه خود منتقل کرده یا اپلیکیشن‌های مورد نیازشان را از راه دور روی رایانه اجرا کنند. قیمت در نظر گرفـــــته شده برای LogMeIn معادل ۱۲۹.۹۹ دلار اســت.

ec27e0c0 4f09 44dc abcb 5095d7200de1 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

Crestron Mobile Pro

یک اپلیکیشن اتوماسیون خانگی که با اســتفاده از آن می‌توان با اســتفاده از آیفون یا آیپد، سیستم‌های سرگرمی و سیستم‌های محیطی را کنترل کرد. Mobile Pro با بهره گرفـــــتن از ارتباطات وای‌فای یا ۳جی، کاربر را در خانه، محیط کار یا در حین حرکت به سیستم‌های خانگی وی متصل نگه می‌دارد. این اپلیکیشن ۹۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

5b505d9c 22d6 4920 b26a cc1be4df8075 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

The Professional Chef

این اپلیکیشن به شما یاد می‌دهد که چگونه بدون خارج شدن از آشپزخانه‌ی منزل، همانند افراد حرفه‌ای آشپزی کنید. این اپلیکیشن توسط موسسه‌ی آشپزی آمریکا توسعه داده شده و شامل بیش از ۱۰۰ ویدیو آموزشی اســت. از دیگر مزایای اپلیکیشن مورد بحث می‌توان به ارائه‌ی نکات حرفه‌ای و ترفندهای پخت ۸۵۰ نوع غذای رستورانی ارزشمند اشاره کرد. The Professional Chef در لیست ما ارزان‌ترین اپلیکیشن به حساب می‌آید و قیمتی ۴۹ دلاری دارد.

7bdf53f5 8dbc 4ea7 911b caa231cb2429 با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید

نظر شما در مورد این اپلیکیشن‌ها چیست؟ آیا قیمت تعیین شده برای اپ‌های معرفی شده در این مقاله منطقی به نظر می‌رسد؟

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته با گران قیمت ترین اپلیکیشن های اپ اســتور آشنا شوید اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مطالب پیشنهادی ما